Tek Kullanımlık Maske
Tek Kullanımlık Çocuk Maskesi
Masi Maske masimaske.com
Toptan Tek Kullanımlık Maske Ankara
Maske Üretim Merkezi
Tek Kullanımlık Maske
Tek Kullanımlık Çocuk Maskesi
Masi Maske masimaske.com
Toptan Tek Kullanımlık Maske Ankara
Maske Üretim Merkezi

Tek Kullanımlık Maske | Full Ultrasonik Cerrahi Maske

CE Belgeli Maske Üretim Merkezi

Ankara lokasyonlu fabrikamızda, bez çanta üretimi yanı sıra, tüm belgelere sahip, tek kullanımlık maske üretimi yapıyoruz. Maskelerimzi tüm ihtiyaçlarınız ve isteklerinize göre üretilmektedir. Spunbond, Meltblown'lu maske üretimini sağlıyoruz. Üretimimiz olan maskeler CE, ISO 9001, ISO 13485, ISO 45001, GMP belgelerine sahiptir. Güvenle kullanabilirsiniz.

Sipariş ve Üretim Aşamaları Hakkında Bilgilendirme

 • Standart üretim maskelerimiz, 3 Katlı, Telli, Full Ultrasonik üretimdir.
 • Maskelerimiz 3 Katlı Spunbond filtre özellikli olarak üretilir.
 • Burun telleri ve kulak lastikleri özenle seçilmiştir, kullanıcıyı rahatsız etmez.
 • Perakande ve toptan satışlarımız için fiyat politikamız ayrdır. Aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.
 • Baskılı yetişkin ve çocuk maskelerimizin, baskıları standarttır. Özel tasarımlarınız için en az 100.000 adet üretim yapılır.
 • Online Sipariş ve Bilgi için +90 552 580 2306
  Fabrika Telefon +90312 466 0006
  Whatsapp!
  SKU:
  1554844
  Kategori:
  Maske, Tıbbi Maske, Tek Kullanımlık Maske
  Tags:
  tek kullanımlık maske, tıbbi maske, full ultrasonik maske, maske toptan, ankara, istanbul, izmir, bursa, kayseri

  Maskelerimiz, çocuk ve yetişkinlere göre ebatlıdır. Stoklu ürünlerimiz bulunmaktadır. Yüksek adetli alımlarınız için bizi arayın!

  Tek Kullanımlık Maske Fiyatları

  Full Ultrasonik Maske Toptan ve Perakende

  Maskelerimiz niteliklerine ve adetlerine göre fiyatlandırılmaktadır. Maske çeşitlerimiz, full ultrasonik, yarı ultrasonik, telli, telsiz, çocuk ve yetişkin maskeleri olarak değişiklik göstermektedir. Masi Maske ürünleri firmamızın tescilli markasıdır.

  • Marka:
   Masi Maske ®
   Tek Kullanımlık Maske
  Ürün Adı

  Fiyat

  1 Kutu (50'li) Full Ultrasonik Yetişkin Maskesi

  Güncel Fiyat için Arayın

  10 Kutu (50'li) Full Ultrasonik Yetişkin Maskesi

  Güncel Fiyat için Arayın

  10 Kutu (50'li) Yarı Ultrasonik Yetişkin Maskesi

  Güncel Fiyat için Arayın

  100.000 Adet üzeri Birim Fiyat

  Güncel Fiyat için Arayın

   

  5+ Kutu ve üzeri alımlarda kargo firmamıza aittir.

  • icon

   Ücretsiz Kargo

   *Belirli bir adete
   kadar ücretsiz kargo

  • icon

   Uygun Fiyatlar

   Ekonomik ve kaliteli
   çözümler üretiyoruz

  • icon

   Tek Kullanımlık Hijyenik

   Ürünlerimiz uzun ömürlü
   vetamamen geri dönüştürülebilirdir.

  • bez çanta

   Masi Maske

   Tek Kullanımlık Maske Ülkemizin ve tüm dünyanın zor bir süreçten geçtiği bu dönem de maske kullanmak zorunlu hale getirilmiş durumda. Maske kullanmanın önemi bir hayli artarken, bir maskeyi defalarca kullanmak da sağlığımız ve virüsün artmasında büyük tehdit oluşturmaktadır.

   Uzun süreli kullanılan maskelerin üzerine yerleşen mikroplar, iltihap oluşturmakla birlikte, gözyaşı kesesi iltihabına da yol açmakta. Uzmanlar bir maskenin maksimum olarak 8 saat kullanıldıktan sonra, hemen değiştirilmesi konusunda ciddi uyarılarda bulunuyor. Ne yazıkkı bu zorlu süreçte bir maskeyi günlerce hatta aylarca kullananlar var. Günlerce kullanılan maskelerin üzerine yapışan mikroplar, göz ve burun enfeksiyonuna neden oluyor.

   Tam bu kısımda tek kullanımlık maskelerin önemi ortaya çıkıyor. Ankara merkezli fabrikamızda ürettiğimiz full ultrasonik ve yarı ultrasonik maskelerimiz CE, ISO ve GMP belgeli olmakla birlikte, CE, ISO 9001, ISO 13485, ISO 45001, GMP sertifikasına sahiptir.

   Hijjenin hiç olmadığı kadar değer ve önem kazandığı bu günlerde, dışarda bulunduğumuz her saniye sürekli yüzümüz, ağzımız ve burnumuz ile temas halinde olan maskelerin temizliği ve üretim şartlarının ne kadar önemli olduğuna değinmek isteriz. Full Ultrasonik olan maskelerimiz tamamen makina parkurunda ve asla hiç bir el değmeden üretilmektedir. Tam da bu kısımda fabrikamızın her yeni güne başlarken ve bitirken dezenfekte edildiğini çalışanlarımızın temizlik ve hijjen şartlarına tam uyumlu ve özen gösterdiğini de belirtmek isteriz.

   Havaların ısınması ile birlikte, yüzümüzde oluşan nem ve ter yüzünden sürekli kayma yapan maskelerin burun teli sayesinde herhangi bir kayma ya da düşme yapmadığı gözlenmekte. Maskelerimizin burun kısmına yaptığımız burununuza yumuşacık değen ve acı vermeyen burun teli sayesinde maskeniz burnumuza sabitlenir kayma ve düşme yapmaz.

   Full ultrasonik, 3 katlı ve burun teli ile üretilen maskelerimizin istekleriniz doğrultusunda yarı ultrasonik, 2 katlı ve telsiz olarak da üretilmektedir.

   Tamamen hijjen kurallarına göre üretilen tek kullanımlık maskeler hiç el değmemiş olan dokuma olmayan kumaştan yapılmakla beraber asla kötü koku barındırmaz.

   İnsanlığın hayatında büyük bir tehdit oluşturan Covid 19 virüsünden korunmanın ve sevdiklerimizi korumanın en etkili yöntemi maske kullanımıdır. Tek kullanımlık maskelerimiz ile sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığını en az sizler kadar önemsiyoruz.

   Sürekli üretim halinde olan fabrikamızda tek kullanımlık maske stoklarımız, her an bulunmaktadır. İsteğine bağlı olarak ister toptan ister perakende sipariş verebilir. Aklınıza takılan her soru ve sorun için 7/24 hizmet veren müşteri temsilcilerimiz ile anında iletişime geçebilirsiniz.

   Son olarak, almış veya almakta olduğunuz maskelerin hijjen kurallarına tam bağlı ve sertifikalı olmasına dikkat ediniz. Tek kullanımlık maskelerimizin ürün çeşitliliği hakkında bilgi almak ve sipariş oluşturmak için bizi arayız.