Non Woven Çanta Nedir?

Nonwoven Çantalar - Perakende Alışveriş Çantaları İçin Popüler Bir Malzeme

Dokumasız polipropilen torbalar, polipropilen polimerleri alıp bunları uzun tüylü ipliklere çevirerek ve daha sonra iplik benzeri bir yapıya sahip esnek bir kumaş elde etmek için iplikleri bir araya getirerek yapılır.

Neden Non-Woven Çantalar Çevre Dostudur?

Nonwoven çantalar ve kağıt poşetlerin çevre dostu olmasının ilk nedeni, geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmış olmalarıdır. Ancak geri dönüştürülebilir olduklarından, çok az kirliliğe veya kirlilik oluşturmayacakları için çevremiz için mükemmeldir. Nonwoven Bez Çantalar Hangi Malzemeden Yapılır?

Nonwoven Bez Çantalar Hangi Malzemeden Yapılır?

Nonwoven PP, polipropilen polimerleri alıp, pamuk şeker gibi uzun tüylü ipliklere ısı ve hava kullanarak, daha sonra kanvasa benzer bir dokuma benzeri dokuya sahip esnek ama katı bir kumaş elde etmek için iplikleri sıcak merdaneler arasında birbirine bastırmak suretiyle döndürülerek yapılır.

Nonwoven Kumaşların Avantajları Nedir?

NonWoven kumaşın tam adı dokunmamış veya dokunmamış olmalıdır. Çünkü dokuma kumaşın eğrilmesini gerektirmeyen bir türdür, fakat yönlü veya rasgele destek için tekstil lifi veya filament, fiber ağ yapısının oluşumu ve daha sonra mekanik, termal veya kimyasal yöntemler ve güçlendirme. Dokunmamış kumaşlar geleneksel tekstil prensibini aşar ve kısa işlem akışı, hızlı üretim, yüksek verim, düşük maliyet, geniş kullanım ve birçok hammadde kaynağı özelliğine sahiptir.

  • bez çanta

    Ahmet K.

    Marketimizin, yeni yasadan sonra bez çantaları için anlaştık. Sunmuş olduğu tasarımlar ve hız üretim süreci için çok teşekkür ediyorum.

  • bez çanta

    Nazan C.

    Müşterilerimize promosyon amaçlı dağıtacağımız bez çantalar için öyle güzel bir demo yaptılarki, tasarım olarak markamızın algısını yükselttiler. Kesinlikle işlerinin ehli, profesyonel bir firma.

BEZ ® Toptan Bez Çanta Üretimi

Tamamen çevre dostu bez çantalar ile doğaya sahip çıkıyoruz. 35 yıllık sektör tecrebemizle günlük 70.000 adet kapasitemizle toptan bez çanta üretimi yapıyoruz. Neden BEZ Çanta Kullanmalıyız?
Bez çantalar pamuk ve jüt gibi malzemelerden yapılmış çantalardır. Bunlar kapsamlı bir şekilde yeniden kullanılabilir, geri dönüştürülebilir ve hatta imha edildiklerinde tamamen biyobozunurdur. Bu, onları günlük yaşamımızda kullandığımız tüm tehlikeli şeyler nedeniyle zaten oldukça kötü durumda olan çevre için son derece güvenli ve sağlıklı kılar. Diğer yandan, plastik torbalar bir dereceye kadar tekrar kullanılabilirler, ancak geri dönüştürülemezler ve kesinlikle biyolojik olarak parçalanamazlar. Bunun yerine drenajları ve atık depolama alanlarını tıkarlar ve halihazırda kötü atık imha durumunu daha da kötüleştirirler.
Toptan BEZ Çanta İstediğiniz renklerde, ürünlerinize özel birebir boyutlandırmalar, 30 cm ye kadar körük açma, kısaca ürün ve markanızın imajını pekişterecek, bez çantalar imal ediyoruz. En iyi bez çanta fiyatları ve bez çanta üretimi için bizi arayın!
Bez Çanta Ankara bez.com.tr

bez çanta ankara
bez çanta ankara
play Bez Çanta Fiyatları

BEZ ® Bez Çanta Blog 2019

Artık ülkemizde de yasalaşan plastik poşetlerin alışveriş esnasında sadece para ile satılması, bez çantaya yönelinmesini ve çevremizi daha iyi korumamızı hedeflemiştir.