Otomatik Kapı Ankara

hidrolik tork anahtarı

metal Etiket

seksiyonel kapı

Mamak Akü

truck spare parts

ankara ceza avukatı

ankara şehirlerarası nakliye

bmw yedek parça

ankara boşanma avukatı

şahin ilgi

BEZCOMTR

Bez Çanta Sıkça Sorulan Sorular

Nonwoven Çantalar - Perakende Alışveriş Çantaları İçin Popüler Bir Malzemedir. Dokumasız polipropilen torbalar, polipropilen polimerleri alıp bunları uzun tüylü ipliklere çevirerek ve daha sonra iplik benzeri bir yapıya sahip esnek bir kumaş elde etmek için iplikleri bir araya getirerek yapılır.

Nonwoven çantalar ve kağıt poşetlerin çevre dostu olmasının ilk nedeni, geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmış olmalarıdır. Ancak geri dönüştürülebilir olduklarından, çok az kirliliğe veya kirlilik oluşturmayacakları için çevremiz için mükemmeldir. Nonwoven Bez Çantalar Hangi Malzemeden Yapılır?

Nonwoven PP, polipropilen polimerleri alıp, pamuk şeker gibi uzun tüylü ipliklere ısı ve hava kullanarak, daha sonra kanvasa benzer bir dokuma benzeri dokuya sahip esnek ama katı bir kumaş elde etmek için iplikleri sıcak merdaneler arasında birbirine bastırmak suretiyle döndürülerek yapılır.

NonWoven kumaşın tam adı dokunmamış veya dokunmamış olmalıdır. Çünkü dokuma kumaşın eğrilmesini gerektirmeyen bir türdür, fakat yönlü veya rasgele destek için tekstil lifi veya filament, fiber ağ yapısının oluşumu ve daha sonra mekanik, termal veya kimyasal yöntemler ve güçlendirme. Dokunmamış kumaşlar geleneksel tekstil prensibini aşar ve kısa işlem akışı, hızlı üretim, yüksek verim, düşük maliyet, geniş kullanım ve birçok hammadde kaynağı özelliğine sahiptir.

Seri üretim yapan makina parkurumuz olduğu için minumum 1 Bobin nonwoven kumaşa baskı yapabilmekteyiz. Baskı ve ebatlama müşteri isteğine göre ayrı ayrı ilerler. Ortalama boyut olan (40 cm x 40 cm) bir çantada 1 Bobin ile 2500 adet (%10 +-) çanta üretebiliyoruz. (Daha net açıklama yapmak gerekirse; 1 Bobin 1000 metredir. 1000 metreyi çantanızın enine böler iseniz bizim minumum adetimizi çıkartabilirsiniz.) Tesisimizde bir bobinden daha az baskılı veya baskısız bez çanta üretimi bulunmamaktadır.

Bez çantalarımıza Flekso Baskı makinalarımızda maksimum 6 renge kadar baskı yapabilmekteyiz. Grafikerlerimiz baskı yapılacak çantaların hazırlığını yapar, mockup (3D) olarak müşterilerimize sunar. Müşteri onayı sonrası klişe ve boya hazırlığı yapılarak, baskı işlemine başlanır.

Kaliteli ürünü hızlı teslim ilkemizile firmamız faaliyetlerine devam etmektedir.Fabrikamızda üretim kapasitemiz ve iş yoğunluğuna göre termin süremiz değişkenlik göstermektedir. Siparişleriniz için maksimum termin süremiz 15 ile 20 gün arasında değişmektedir.

Bez Çanta İmalatında standart ölçü bulunmaması ile birlikte sektörel çanta ebatları standartlaşmıştır. Örneğin baklava sektöründe bez çantalarımızın ölçüleri standart ürün kutularına göre ayarlandığı için standrt ölçüler bulunmaktadır. 500 gramlık baklava kutusu için Bez Çanta ölçüleri kulplu olarak 25x20+15 cm 3D olarak kullanılır. Bu ölçüler 1 kg, 1,5 kg ve 2 kg ağırlığındaki kutu ebatlarına görede standart ölçüleri bulunur. Diğer bir örnek vermek gerekirse, Marketlerde kullanılan bez çanta ölçüleride kulp ve alttan körüklü olarak 50x39+14 cm olarak standart üretilir. Bununla birlikte her müşterimizin özel isteği ebata göre üretim yapabiliyoruz.

#bezcomtr

Neden Bizi Tercih Etmelisini?

Tasarım

Üretim aşamasından önce tasarımlarınıza ve isteklerinize yüksek hassasiyetle yaklaşıyoruz. Markanızın prestiji bizim için değerlidir.

Zamanlama

Üretim aşamasında termin sürelerimizi, müşteri memnuniyeti için en kısa vade diliminde ayarlıyoruz.

Süreklilik

Müşterilerimizin geri dönüşleri bizim için önemlidir. Güncellemeler ve ürünlerinize özel yenilikçi tasarım hizmetleri sunuyoruz.

neden bez çanta

Neden
Bez Çanta?

Kumaş ile, fosil yakıtlara olan bağımlılığımızı azalır ve çevremizi korumamıza yardımcı olur.

nonwoven çanta

Nonwoven Çanta Nedir?

Bez çantalar kumaştan üretilmiştir. Dokuma işlemi ayrı ayrı ipliklerin birleştirilmesini içerir.

2021 bez çanta fiyatları

2019 Bez Çanta Fiyatları

Baskılı ve baskısız 2021 bez çanta fiyatları ve güncel tasarımlar. Fiyatlandırma bilgilerini inceleyin.