Otomatik Kapı Ankara

hidrolik tork anahtarı

metal Etiket

seksiyonel kapı

Mamak Akü

truck spare parts

ankara ceza avukatı

ankara şehirlerarası nakliye

bmw yedek parça

ankara boşanma avukatı

şahin ilgi

SD Grup

Türkiye'nin
BEZ ® Çanta Fabrikası

BEZ ® tescilli SD Grup markasıdır. 20 yılı aşan ambalaj sektörü tecrübemiz ile 2019 yılında Nonwoven Bez Çanta üretimine başlayan işletmemiz, yurt içi ve yurt dışı birçok büyük markanın baskılı bez çanta üretimlerini yapmaktadır. Tesisimizde ultrasonik kaynak teknolojisi ile çeşitli ebatlarda ve renklerde promosyon, sektörel, kutu bez çanta üretimi yapılmaktadır.

Ambalaj sektöründe tecrübemizle ihtiyacı her geçen gün artan ve tamamen doğa dostu olan çantalar ile müşterilerimizin ürünlerine değer katmaya devam ediyoruz.

Kaliteli ürün, yüksek müşteri memnuniyeti ve doğru fiyat ilkesiyle kurulan tesisimiz yüksek üretim kapasitesiyle hizmet vermektedir.

Doğayı Koru

Neden BEZ Çanta Kullanmalıyız?

Nonwoven bez çantaların hammaddesi Polipropilen (PP) olduğu için çevre dostudur ve %100 geri dönüştürülebilir. Bez çantalar güçlü malzemesi nedeniyle tekrar kullanılabilir. Bez Çantalar, plastik poşetin en iyi alternatifidir ve birçok ülke ve Avrupa'da plastik poşetler yasaklanmıştır.

Standart plastik poşetler ise çevre ve sağlığımız için çok riskli maddeler olan yağlar, gazlar ve pigment, metal vb. İlave maddeler kullanılarak üretilmektedir. Plastik poşetlerin üretim sürecinde, ölümcül CO2'nin havaya karışması, küresel iklimde değişiklik ve sera etkisi yaratır. Bu torbalar, topraktan oksijen girişini engelleyen, toprağın parçalanmasına neden olan, toprağı fakirleştiren, geçirgen olmayan ve daha az besin sağlayan, aynı zamanda ağaç ve bitki büyüme sürecini yavaşlatan bir çöp sahası üretmektedir.

#bezcomtr

Neden Bizi Tercih Etmelisini?

Tasarım

Üretim aşamasından önce tasarımlarınıza ve isteklerinize yüksek hassasiyetle yaklaşıyoruz. Markanızın prestiji bizim için değerlidir.

Zamanlama

Üretim aşamasında termin sürelerimizi, müşteri memnuniyeti için en kısa vade diliminde ayarlıyoruz.

Süreklilik

Müşterilerimizin geri dönüşleri bizim için önemlidir. Güncellemeler ve ürünlerinize özel yenilikçi tasarım hizmetleri sunuyoruz.

neden bez çanta

Neden
Bez Çanta?

Kumaş ile, fosil yakıtlara olan bağımlılığımızı azalır ve çevremizi korumamıza yardımcı olur.

nonwoven çanta

Nonwoven Çanta Nedir?

Bez çantalar kumaştan üretilmiştir. Dokuma işlemi ayrı ayrı ipliklerin birleştirilmesini içerir.

2021 bez çanta fiyatları

2019 Bez Çanta Fiyatları

Baskılı ve baskısız 2021 bez çanta fiyatları ve güncel tasarımlar. Fiyatlandırma bilgilerini inceleyin.