Bez Çanta Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Doğayı koruyan ve uzun ömürlü çözümler üretiyoruz!

 • icon

  Tasarımlarınızı Önemsiyoruz!

  Üretim aşamasından önce tasarımlarınıza ve isteklerinize yüksek hassasiyetle yaklaşıyoruz. Markanızın prestiji bizim için değerlidir.

 • icon

  Zamanlama ve Plan!

  Üretim aşamasında termin sürelerimizi, müşteri memnuniyeti için en kısa vade diliminde ayarlıyoruz.

 • icon

  Süreklilik

  Müşterilerimizin geri dönüşleri bizim için önemlidir. Güncellemeler ve ürünlerinize özel yenilikçi tasarım hizmetleri sunuyoruz.

bez çanta

BEZ ® Toptan Bez Çanta Üretimi

Tamamen çevre dostu bez çantalar ile doğaya sahip çıkıyoruz. 35 yıllık sektör tecrebemizle günlük 70.000 adet kapasitemizle toptan bez çanta üretimi yapıyoruz. Neden BEZ Çanta Kullanmalıyız?
Bez çantalar pamuk ve jüt gibi malzemelerden yapılmış çantalardır. Bunlar kapsamlı bir şekilde yeniden kullanılabilir, geri dönüştürülebilir ve hatta imha edildiklerinde tamamen biyobozunurdur. Bu, onları günlük yaşamımızda kullandığımız tüm tehlikeli şeyler nedeniyle zaten oldukça kötü durumda olan çevre için son derece güvenli ve sağlıklı kılar. Diğer yandan, plastik torbalar bir dereceye kadar tekrar kullanılabilirler, ancak geri dönüştürülemezler ve kesinlikle biyolojik olarak parçalanamazlar. Bunun yerine drenajları ve atık depolama alanlarını tıkarlar ve halihazırda kötü atık imha durumunu daha da kötüleştirirler.
Toptan BEZ Çanta İstediğiniz renklerde, ürünlerinize özel birebir boyutlandırmalar, 30 cm ye kadar körük açma, kısaca ürün ve markanızın imajını pekişterecek, bez çantalar imal ediyoruz. En iyi bez çanta fiyatları ve bez çanta üretimi için bizi arayın!
Bez Çanta Ankara bez.com.tr

bez çanta ankara
bez çanta ankara
play Bez Çanta Fiyatları

BEZ ® Bez Çanta Blog 2019

Artık ülkemizde de yasalaşan plastik poşetlerin alışveriş esnasında sadece para ile satılması, bez çantaya yönelinmesini ve çevremizi daha iyi korumamızı hedeflemiştir.