Neden Bez Çanta ?

By Bez ® |

Dokuma olmayan çantalar hızla perakende kullanımı için en popüler yeniden kullanılabilir çanta türlerinden biri haline geliyor. Popülariteyi artıran birçok sebep ve fayda var. Çantalar, dokunmamış polipropilen veya NWPP ile kısaca yapılır. Dokumasız polipropilen torbalar, polipropilen polimerleri alıp bunları uzun tüylü iplikler halinde döndürerek ve daha sonra iplik benzeri bir dokuya sahip esnek bir kumaş elde etmek için iplikleri bir araya getirerek yapılır.

“BEZ ® markasının kuruluş ana amacı
Dönüştürülebilir ve Tamamen Doğa Dostu,
malzemeler üreterek, farkındalık bilinci oluşturmaktır.”
BEZ ® Ailesi | Doğayı Koru
neden bez çanta?

Doku nefes alabilir ve yıkanabilir bir kumaş oluşturur. Daha da önemlisi, dokunmamış polipropilen kumaş son derece dayanıklıdır ve dokunmamış polipropilen torbaların rengi ve dokusu yıllarca sürebilir. Bu, müşterilerinizin çantayı sürekli tekrar tekrar kullanmalarını sağlar. Temel olarak, müşteriniz markalı yeniden kullanılabilir çantalarınızı gelecek yıllar boyunca yeniden kullanabilir.

Müşterilerinize bez polipropilen poşetler ile eve göndererek, şirketinize özel yeniden kullanılabilir çantalarınızı günlük yaşamlarında kullanan bir marka elçisi filosu oluşturuyorsunuz.