Nonwoven Çanta Nedir ?

By Bez ® |

Müşterilerimiz tarafından en sık sorulan sorulardan biri şudur: dokuma yani nonwoven ile dokuma olmayan promosyon çantaları arasındaki temel fark nedir?

Dokuma çantalar kumaştan üretilmiştir. Dokuma işlemi ayrı ayrı ipliklerin birleştirilmesini içerir. Bunu tekrar tekrar yapmak büyük bir bez parçası oluşturur. Kumaş çeşitli stil ve şekillerde kullanılır.

Dokuma olmayan yani nonwoven torbalar dokuma olmayan başka bir malzeme kullanılarak üretilir. Ürün mekanik, kimyasal veya termal olarak üretilebilir. Dokumasız kumaş da elyaflardan yapılır. Bununla birlikte, elyaflar, birbirine dokunmanın aksine, kendilerine uygulanan herhangi bir işlemle birbirine karışır.

“BEZ ® markasının kuruluş ana amacı
Dönüştürülebilir ve Tamamen Doğa Dostu,
malzemeler üreterek, farkındalık bilinci oluşturmaktır.”
BEZ ® Ailesi | Doğayı Koru
nonwoven çanta nedir

Bez çanta üretmek için birçok müşterimizle eşşiz tasarım fikirlermizi üreterek, çalıştık. BEZ ® sadece Türkiye'de değil, tüm Dünya bölgelerinde geniş çaplı üretim temasları vardır ve hemen hemen her boyutta çanta, çanta tasarımı ya da tasarımı üretebilir. Bugün bize ulaşın ve bizimle özel tasarım bez çantalarınız hakkında bilgi alın. Promosyon Bez Çanta markanızın reklamı için ideal bir araçtır.