Seo Ankara

Otomatik Kapı Tamiri

Otomatik Kapı

Fotoselli Kapı İstanbul

Elektrikli Tork Anahtarı

serigrafi baskı ankara

ankara özel diş kliniği

ankara hasta bakıcı

ankara hasta refakatçi

otomatik panjur

bez çanta istanbul

kuruyemiş bez çanta
Örnek Çanta Ölçüleri
1 Numaralı Çanta = En: 40 cm Boy: 45 cm Körük: 10 cm

Unlu Mamüller bez çanta

Yasa gereği artık birçok ülkede plastik poşetler kullanılmamaktadır. Bunun yerine doğayı koruyan ve geri dönüşümlü bez torbalar kullanılmaktadır. Kuruyemiş bez çantaları standart ölçülerle kullanılmaktadır. Tabiki bu belirli bir ölçü dışında, müşteri isteğine göre daha farklı ebatlarda da üretilebilmektedir.

Bu tür bez çantalar; müşteri isteği ve ürüne göre özelde üretilmektedir.
Kuruyemiş bez çantaları; Körüksüz - Alt Körüklü veya Alt-Yan (3D) Körüklü olarak üretilebilmektedir.

Toptan Kuruyemiş Bez Çanta Fiyatları için Bize Ulaşın!

Seri üretim yapan makina parkurumuz olduğu için minumum 1 Bobin nonwoven kumaşa baskı yapabilmekteyiz. Baskı ve ebatlama müşteri isteğine göre ayrı ayrı ilerler. Ortalama boyut olan (40 cm x 40 cm) bir çantada 1 Bobin ile 2500 adet (%10 +-) çanta üretebiliyoruz. (Daha net açıklama yapmak gerekirse; 1 Bobin 1000 metredir. 1000 metreyi çantanızın enine böler iseniz bizim minumum adetimizi çıkartabilirsiniz.) Tesisimizde bir bobinden daha az baskılı veya baskısız bez çanta üretimi bulunmamaktadır.

Bez çantalarımıza Flekso Baskı makinalarımızda maksimum 6 renge kadar baskı yapabilmekteyiz. Grafikerlerimiz baskı yapılacak çantaların hazırlığını yapar, mockup (3D) olarak müşterilerimize sunar. Müşteri onayı sonrası klişe ve boya hazırlığı yapılarak, baskı işlemine başlanır.

Kaliteli ürünü hızlı teslim ilkemizile firmamız faaliyetlerine devam etmektedir.Fabrikamızda üretim kapasitemiz ve iş yoğunluğuna göre termin süremiz değişkenlik göstermektedir. Siparişleriniz için maksimum termin süremiz 15 ile 20 gün arasında değişmektedir.

Bez Çanta İmalatında standart ölçü bulunmaması ile birlikte sektörel çanta ebatları standartlaşmıştır. Örneğin baklava sektöründe bez çantalarımızın ölçüleri standart ürün kutularına göre ayarlandığı için standrt ölçüler bulunmaktadır. 500 gramlık baklava kutusu için Bez Çanta ölçüleri kulplu olarak 25x20+15 cm 3D olarak kullanılır. Bu ölçüler 1 kg, 1,5 kg ve 2 kg ağırlığındaki kutu ebatlarına görede standart ölçüleri bulunur. Diğer bir örnek vermek gerekirse, Marketlerde kullanılan bez çanta ölçüleride kulp ve alttan körüklü olarak 50x39+14 cm olarak standart üretilir. Bununla birlikte her müşterimizin özel isteği ebata göre üretim yapabiliyoruz.