Otomatik Kapı Ankara

hidrolik tork anahtarı

metal Etiket

seksiyonel kapı

Mamak Akü

truck spare parts

ankara ceza avukatı

ankara şehirlerarası nakliye

bmw yedek parça

ankara boşanma avukatı

şahin ilgi

seçim çantası
promosyon seçim bez çanta

Promosyon Bez Seçim Çantası: Çevre Dostu ve Etkili Reklamınız için Bez.com.tr

Seçim kampanyalarınızda hem etkili hem de çevre dostu bir yaklaşım arıyorsanız, bez.com.tr'in sunduğu Promosyon Seçim Bez Çanta seçenekleri tam size göre! Günümüzde artan çevre bilinci ve sürdürülebilirlik trendleri, seçim kampanyalarınızda da fark yaratmanızı gerektiriyor.
Bez.com.tr, bu ihtiyaca yönelik olarak tasarladığı promosyon bez çantalarla hem marka bilinirliğinizi artırıyor hem de yeşil bir mesaj vermenize yardımcı oluyor.

Promosyon Seçim Bez Çantalar; müşteri isteği ve ürüne göre özelde üretilmektedir.

Seçim bez çantalar; Körüksüz - Alt Körüklü veya Alt-Yan (3D) Körüklü olarak üretilebilmektedir.

Toptan Promosyon Seçim Bez Çanta Fiyatları için Bize Ulaşın!
bez çanta

AK Parti Promosyon Seçim Bez Çanta CHP Promosyon Seçim Bez Çanta MHP Parti Promosyon Seçim Bez Çanta İyi Parti Promosyon Seçim Bez Çanta

Seçim Çantası

 • Çevre Dostu: Bez çantalar, plastik torbalara göre çok daha çevre dostudur. Geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilen bu çantalar, doğaya duyarlı bir imaj çizmenizi sağlar.
 • Uzun Ömürlü Reklam: Bez çantaların dayanıklılığı, reklamınızın uzun süreler boyunca etkili olmasını garantiler. Seçmenleriniz bu çantaları günlük yaşamlarında kullanırken, markanız sürekli göz önünde olur.
 • Kişiselleştirilebilir Tasarım: Bez.com.tr, çantanızın üzerine istediğiniz logo, slogan veya mesajı basma imkanı sunar. Böylece, kampanyanızın özgün ve dikkat çekici olmasını sağlar.
 • Partiye Özel (Ak Parti, CHP, MHP, İyi Parti Promosyon Bez Çanta) kurumsal tasarımlar isteğinize göre yapılabilmektedir.
 • Bez.com.tr Farkı

  Bez.com.tr, yüksek kaliteli malzeme ve baskı teknikleri kullanarak, ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunar. Hızlı teslimat, uygun fiyatlar ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile seçim kampanyalarınızın vazgeçilmez bir parçası olmaya adayız. Promosyon seçim bez çantalarınız için bez.com.tr'yi tercih ederek, hem etkili bir reklam stratejisi uygulayabilir hem de çevre dostu bir adım atabilirsiniz.

  Sipariş ve Bilgi İçin

  Promosyon seçim bez çantanızı tasarlamak ve sipariş vermek için bez.com.tr'yi ziyaret edin. Sürdürülebilir ve etkili reklam çözümleri için doğru adresiniz!

  Seri üretim yapan makina parkurumuz olduğu için minumum 1 Bobin nonwoven kumaşa baskı yapabilmekteyiz. Baskı ve ebatlama müşteri isteğine göre ayrı ayrı ilerler. Ortalama boyut olan (40 cm x 40 cm) bir çantada 1 Bobin ile 2500 adet (%10 +-) çanta üretebiliyoruz. (Daha net açıklama yapmak gerekirse; 1 Bobin 1000 metredir. 1000 metreyi çantanızın enine böler iseniz bizim minumum adetimizi çıkartabilirsiniz.) Tesisimizde bir bobinden daha az baskılı veya baskısız bez çanta üretimi bulunmamaktadır.

  Bez çantalarımıza Flekso Baskı makinalarımızda maksimum 6 renge kadar baskı yapabilmekteyiz. Grafikerlerimiz baskı yapılacak çantaların hazırlığını yapar, mockup (3D) olarak müşterilerimize sunar. Müşteri onayı sonrası klişe ve boya hazırlığı yapılarak, baskı işlemine başlanır.

  Kaliteli ürünü hızlı teslim ilkemizile firmamız faaliyetlerine devam etmektedir.Fabrikamızda üretim kapasitemiz ve iş yoğunluğuna göre termin süremiz değişkenlik göstermektedir. Siparişleriniz için maksimum termin süremiz 15 ile 20 gün arasında değişmektedir.

  Bez Çanta İmalatında standart ölçü bulunmaması ile birlikte sektörel çanta ebatları standartlaşmıştır. Örneğin baklava sektöründe bez çantalarımızın ölçüleri standart ürün kutularına göre ayarlandığı için standrt ölçüler bulunmaktadır. 500 gramlık baklava kutusu için Bez Çanta ölçüleri kulplu olarak 25x20+15 cm 3D olarak kullanılır. Bu ölçüler 1 kg, 1,5 kg ve 2 kg ağırlığındaki kutu ebatlarına görede standart ölçüleri bulunur. Diğer bir örnek vermek gerekirse, Marketlerde kullanılan bez çanta ölçüleride kulp ve alttan körüklü olarak 50x39+14 cm olarak standart üretilir. Bununla birlikte her müşterimizin özel isteği ebata göre üretim yapabiliyoruz.